Broušení bruslí

Broušení bruslí v Olomouci na počkání

MÁME PROFI BRUSKU PROSHARP!

Profesionálně nabrousíme všechny brusle. Broušení bruslí v Olomouci jedině u nás (Hokej Servis Olomouc u zimního stadionu). Brousíme brusle hokejové, dámské, dětské, brankářské… Pokud neznáte ceny, zde je ceník broušení.

Vlastníme skvělou profi brusku Prosharp, se kterou máme bohaté zkušenosti. Jsme připraveni na pravidelně broušené kanady od hokejistů, ale také na velké nákupní tašky rekreačních bruslařů, kteří míří na veřejné bruslení nebo na rybník. Pro více informací – kontakt na nás.

Možnosti žlábků na brusce Prosharp

Nově nabízíme DÁRKOVÉ POUKAZY NA BROUŠENÍ BRUSLÍ, skvělý a hlavně praktický dárek nebo KARTIČKY NA BROUŠENÍ BRUSLÍ – každé 6. broušení ZDARMA!

Samozřejmostí jsou různé hloubky žlábků, stačí si vybrat. Standardní žlábek máme 9. Ten je za roky „vyšperkován“, aby vyhovoval co nejvíce bruslařům. Bruska má obrovské rozmezí 6 – 40. Broušení bruslí je vždy dokonale přesné, díky upnutí nože do pojezdu brusky. Tím dokážeme nabrousit přesný a hladký žlábek. Stejná rychlost a stejný tlak na všech místech nože.

Takže vzkaz všem, kdo potřebují kvalitně a na počkání nabrousit brusle: JSME TADY PRO VÁS A BROUŠENÍ BRUSLÍ JEDE NA PLNÉ OBRÁTKY!